Sobota 19 stycznia 2019               Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Spis treści
SZPITAL
POLITYKA JAKOŚCI SZPITALA
PRZEWODNIK PACJENTA
OFERTY PRACY
PRZETARGI - UWAGA! od 25.04.2012 na bip.obrzyce.eu
DOFINANSOWANIA
WYPOCZYNEK
KARTY HISTORII
POCZTA
CIEKAWE LINKI
CHOOSE LANGUAGE
SKARGI, WNIOSKI, PETYCJE

Samodzielny Publiczny
Szpital dla Nerwowo
i Psychicznie Chorych
w Międzyrzeczu

ul. Poznańska 109
66-300 Międzyrzecz

tel. 95 7428700
fax. 95 7428701

sekretariat@obrzyce.eu

NIP: 596-15-22-446
REGON: 000290133

Wpisz swój adres email.
- Aktualności
dopiszDofinansowanie z PZU

Rok 2014

Kolejne wsparcie PZU SA Życie  dla Szpitala w Obrzycach

Dzięki finansowemu wsparciu firmy PZU Życie S.A. podnosimy sukcesywnie poziom bezpieczeństwa osób przebywających w SP Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu .

PZU Życie SA, w ramach prowadzenia działalności mającej na celu zapobieganie powstawaniu lub zmniejszanie skutków wypadków ubezpieczeniowych,  sfinansuje zadanie prewencyjne polegające na: zakupie urządzenia NOCOSPRAY do dezynfekcji pomieszczeń i powierzchni metodą zamgławiania, w celu eliminacji ryzyka zakażeń wewnątrz szpitalnych, zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo epidemiologiczne pacjentów i pracowników wraz z systemem monitorowania przeprowadzonych dezynfekcji. Sfinansowanie zakupu urządzenia jest realizowane pod hasłem PZU Życie "Z myślą o bezpieczeństwie"
Kwota wsparcia : 17 000,00 zł

Warto podkreślić, że nie jest to pierwsze zadanie prewencyjne zrealizowane w naszym szpitalu dzięki wsparciu  PZU Życie S.A.  Wcześniej sfinansowano nam m.in. zakup i  montaż urządzeń przeciwpożarowych ; hydrantów , lamp oddymiających i czujek dymnych dla oddziałów szpitalnych czy też modernizację systemu monitoringu wizyjnego telewizji przemysłowej w Całodobowym Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Młodzieży

Zapewnienie naszym pacjentom i pracownikom maksimum bezpieczeństwa zawsze było i jest jednym z priorytetów działalności Szpitala . Dlatego bardzo dziękujemy za już udzielone nam w tej dziedzinie wsparcie. Mamy też nadzieję na realizację w przyszłości kolejnych, wspólnych zadań.

 

Rok 2013

Fundusz prewencyjny PZU Życie SA wspiera Szpital

PZU Życie SA  w ramach prowadzenia działalności mającej na celu zapobieganie powstawaniu lub zmniejszanie skutków wypadków ubezpieczeniowych dofinansuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu  zadanie prewencyjne polegające na :


„zakupie i montażu urządzeń przeciwpożarowych oraz zabezpieczających przed zadymieniem klatek schodowych w czasie pożarów, w celu poprawy bezpieczeństwa pożarowego na terenie szpitala, w postaci: hydrantów wewnętrznych, lamp awaryjnych, okien oddymiających wraz z czujnikami ”


Działanie inwestycyjne ma na celu realizację zadania prewencyjnego PZU w zakresie zapobiegania powstawaniu wypadków ubezpieczeniowych oraz zmniejszaniu szkodliwości ich następstw , zwiększenia bezpieczeństwa dla personelu medycznego oraz podopiecznych przebywających na oddziałach .

Urządzenia  przeciwpożarowe i  zabezpieczające przed zadymieniem klatek schodowych zakupione zostaną dla 3 oddziałów nr 10, 18 i 20


Kwota wsparcia : 15 000,00 zł

Darczyńcom serdecznie dziękujemy

_____________________________________________________________________________

Rok 2012

 


PZU Życie SA, w ramach prowadzenia działalności mającej na celu zapobieganie powstawaniu lub zmniejszanie skutków wypadków ubezpieczeniowych współfinansowało w Samodzielnym Publicznym Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu  zadanie prewencyjne polegające na:
       
Modernizacji systemu monitoringu wizyjnego telewizji przemysłowej - zakup dodatkowych kamer oraz rejestratorów, na wyposażenie Całodobowego Oddziału Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Młodzieży, w celu zwiększenia bezpieczeństwa dla osób przebywających w oddziale oraz na jego terenie.
 
Kwota wsparcia : 15 000,00 zł


Darczyńcom dziękujemy

 

Sporządziła : Anna Małecka

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
Styczeń
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Pogoda na dzisiaj

Zagłosuj w naszej sondzie
Poziom opieki medycznej w szpitalu oceniam jako:
Bardzo wysoki
Wysoki
Średni
Niski
Nie mam zdania
Zobacz wyniki | Głosuj
   on line: 21 odwiedzin:
© 2007 - 2019 Szpital Miedzyrzecz. All rights reserved
  
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.