Niedziela 16 czerwca 2024               Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Spis treści
SZPITAL
CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO
POLITYKA JAKOŚCI SZPITALA
PRZEWODNIK PACJENTA
RODO DLA PACJENTA
OFERTY PRACY
DOFINANSOWANIA
WYPOCZYNEK
KARTY HISTORII
POCZTA
CIEKAWE LINKI
CHOOSE LANGUAGE
SKARGI, WNIOSKI, PETYCJE

Samodzielny Publiczny
Szpital dla Nerwowo
i Psychicznie Chorych
w Międzyrzeczu

ul. Poznańska 109
66-300 Międzyrzecz

tel. 95 7428700
fax. 95 7428701

sekretariat@obrzyce.eu

NIP: 596-15-22-446
REGON: 000290133
Dofinansowanie z PZU

Rok 2014

Kolejne wsparcie PZU SA Życie  dla Szpitala w Obrzycach

Dzięki finansowemu wsparciu firmy PZU Życie S.A. podnosimy sukcesywnie poziom bezpieczeństwa osób przebywających w SP Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu .

PZU Życie SA, w ramach prowadzenia działalności mającej na celu zapobieganie powstawaniu lub zmniejszanie skutków wypadków ubezpieczeniowych,  sfinansuje zadanie prewencyjne polegające na: zakupie urządzenia NOCOSPRAY do dezynfekcji pomieszczeń i powierzchni metodą zamgławiania, w celu eliminacji ryzyka zakażeń wewnątrz szpitalnych, zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo epidemiologiczne pacjentów i pracowników wraz z systemem monitorowania przeprowadzonych dezynfekcji. Sfinansowanie zakupu urządzenia jest realizowane pod hasłem PZU Życie "Z myślą o bezpieczeństwie"
Kwota wsparcia : 17 000,00 zł

Warto podkreślić, że nie jest to pierwsze zadanie prewencyjne zrealizowane w naszym szpitalu dzięki wsparciu  PZU Życie S.A.  Wcześniej sfinansowano nam m.in. zakup i  montaż urządzeń przeciwpożarowych ; hydrantów , lamp oddymiających i czujek dymnych dla oddziałów szpitalnych czy też modernizację systemu monitoringu wizyjnego telewizji przemysłowej w Całodobowym Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Młodzieży

Zapewnienie naszym pacjentom i pracownikom maksimum bezpieczeństwa zawsze było i jest jednym z priorytetów działalności Szpitala . Dlatego bardzo dziękujemy za już udzielone nam w tej dziedzinie wsparcie. Mamy też nadzieję na realizację w przyszłości kolejnych, wspólnych zadań.

 

Rok 2013

Fundusz prewencyjny PZU Życie SA wspiera Szpital

PZU Życie SA  w ramach prowadzenia działalności mającej na celu zapobieganie powstawaniu lub zmniejszanie skutków wypadków ubezpieczeniowych dofinansuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu  zadanie prewencyjne polegające na :


„zakupie i montażu urządzeń przeciwpożarowych oraz zabezpieczających przed zadymieniem klatek schodowych w czasie pożarów, w celu poprawy bezpieczeństwa pożarowego na terenie szpitala, w postaci: hydrantów wewnętrznych, lamp awaryjnych, okien oddymiających wraz z czujnikami ”


Działanie inwestycyjne ma na celu realizację zadania prewencyjnego PZU w zakresie zapobiegania powstawaniu wypadków ubezpieczeniowych oraz zmniejszaniu szkodliwości ich następstw , zwiększenia bezpieczeństwa dla personelu medycznego oraz podopiecznych przebywających na oddziałach .

Urządzenia  przeciwpożarowe i  zabezpieczające przed zadymieniem klatek schodowych zakupione zostaną dla 3 oddziałów nr 10, 18 i 20


Kwota wsparcia : 15 000,00 zł

Darczyńcom serdecznie dziękujemy

_____________________________________________________________________________

Rok 2012

 


PZU Życie SA, w ramach prowadzenia działalności mającej na celu zapobieganie powstawaniu lub zmniejszanie skutków wypadków ubezpieczeniowych współfinansowało w Samodzielnym Publicznym Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu  zadanie prewencyjne polegające na:
       
Modernizacji systemu monitoringu wizyjnego telewizji przemysłowej - zakup dodatkowych kamer oraz rejestratorów, na wyposażenie Całodobowego Oddziału Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Młodzieży, w celu zwiększenia bezpieczeństwa dla osób przebywających w oddziale oraz na jego terenie.
 
Kwota wsparcia : 15 000,00 zł


Darczyńcom dziękujemy

 

Sporządziła : Anna Małecka

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link


  
© 2007 - 2024 Szpital Miedzyrzecz. All rights reserved
  
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.